🚚 Doprava ZDARMA do zásilkovny od 1 000 Kč

Ankylosaurus na dálkové ovládání – chodí, svítí, vydává zvuky

symbolv3

Ankylosaurus, který umí chodit, vydávat zvuky a svítit. Dinosaurus pohybuje také hlavou a ústy. Při chůzi vydává zvuky. Dinosaurus je vhodný pro děti od 8 let.

589 

Externí sklad
  Odesíláme do 5 prac. dní

Ankylosaurus, který umí chodit, vydávat zvuky a svítit. Dinosaurus pohybuje také hlavou a ústy. Při chůzi vydává zvuky. Dinosaurus je vhodný pro děti od 8 let.

Hračka je dokonalou reprezentací obrovského dinosaura, který žil asi před 125 – 100 miliony let. Vyrábí se v přírodní barvě podobné autentické barvě velkých plazů. Chodící dinosaurus může být nejen skvělou hračkou – poslouží také jako učební pomůcka. Zavede vaše dítě do světa dinosaurů a Jurského parku. Rozvine fantazii vašeho dítěte a umožní vám poznávat pravěk a a jeho obyvatele.

Model ankylosaura dokonale připomíná skutečného pravěkého plaza, jeho brnění a šupiny jsou reprodukovány do nejmenších detailů. Po zapnutí se oči rozsvítí a červeně svítí. Pohyby jsou velmi realistické. Velkou výhodou je infračervené dálkové ovládání. Pomocí dvou tlačítek se pohybuje vpřed, pohybuje hlavou, tlamou a tlapami. Při hraní vydává charakteristické zvuky dinosaurů.

Dálkové ovládání má tvar kamene, vypadá zajímavě a skvěle se vyjímá na poličce malého milovníka pravěkých tvorů.

Z takového dárku bude mít radost každý malý nadšenec do dinosaurů.

 

Rozměry dinosaura: 23 cm x 7 cm x 8 cm

Rozměry ovládání: 10 cm x 7 cm x 3 cm

Rozměry balení: 33 cm x 18 cm x 9 cm

 

Dinosaurus je napájen třemi AA 1,5V bateriemi (nejsou součástí balení), dálkový ovladač je napájen dvěma AA 1,5V bateriemi (nejsou součástí balení). Hračka je určena pro děti od 8 let. Sada má CE certifikaci a odpovídá normě EN 71. Je zabalena v kartonové krabici, takže je perfektním dárkem.

Důležité informace


Rod (druh dinosaura)Ankylosaurus
Věk dítěte11 - 15 let 5 - 8 let 8 - 11 let
ZaměřeníDekorace Hraní Vzdělávání

Ještě tady máme tohle:

Přejít nahoru

Přihlášení / Registrace