🚚 Doprava ZDARMA do zásilkovny od 1 000 Kč

Triceratops na dálkové ovládání – chodí, svítí, vydává zvuky

symbolv3

Triceratops na dálkové ovládání v přírodních barvách. červeně svítící oči, pohybuje hlavou, chodí a vydává zvuky. Dinosaurus je vhodný pro děti od 8 let.

649 

Externí sklad
  Odesíláme do 5 prac. dní

Triceratops na dálkové ovládání v přírodních barvách. červeně svítící oči, pohybuje hlavou, chodí a vydává zvuky. Dinosaurus je vhodný pro děti od 8 let.

Hračka je dokonalou reprezentací obrovského dinosaura, který žil asi před 66 miliony let. Vyrábí se v přírodní barvě podobné autentické barvě velkých plazů. Chodící dinosaurus je nejen skvělou hračkou, ale poslouží také jako učební pomůcka. Zavede vaše dítě do světa dinosaurů a Jurského parku. Rozvíjí fantazii vašeho dítěte a umožní mu poznávat pravěk a jeho obyvatele.

Tato hračka dokonale připomíná pravěkého plaza, jeho rohy a šupiny jsou reprodukovány do nejmenších detailů. Po zapnutí se oči rozsvítí a červeně svítí. Pohybuje se velmi realisticky. Velkou výhodou je infračervené dálkové ovládání. Dvě tlačítka slouží k pohybu vpřed, pohybu hlavou, tlamou a tlapami. Při hraní vydává charakteristické dinosauří zvuky.

Dálkové ovládání má podobu kamene a bude vypadat zajímavě na poličce malého milovníka pravěkých tvorů.

Z takového dárku bude mít radost každý malý fanoušek dinosaurů.

Rozměry dinosaura: 23 cm x 5 cm x 10 cm

Rozměry pilota: 10 cm x 7 cm x 3 cm

Velikost balení: 33 cm x 18 cm x 9 cm

Dinosaurus je napájen třemi AA 1,5V bateriemi (nejsou součástí balení), dálkový ovladač je napájen dvěma AA 1,5V bateriemi (nejsou součástí balení). Hračka je určena pro děti od 8 let. Sada má certifikaci CE a odpovídá normě EN 71. Je zabalena v kartonové krabici, takže je perfektním dárkem.

Důležité informace


Rod (druh dinosaura)Triceratops
Věk dítěte11 - 15 let 5 - 8 let 8 - 11 let
ZaměřeníDekorace Hraní Motorika Vzdělávání

Ještě tady máme tohle:

Přejít nahoru

Přihlášení / Registrace