🚚 Doprava ZDARMA do zásilkovny od 1 000 Kč

Tyrannosaurus rex na dálkové ovládání – chodí, svítí, vydává zvuky, chrlí páru

symbolv3

Tento dálkově ovládaný Tyrannosaurus rex je snem každého milovníka dinosaurů. Umí chodit, vydávat zvuky, svítí a chrlí z tlamy studenou páru. Nabízí tak hodiny nekončící zábavy. Vhodné pro děti od 3 let.

1 909 

Externí sklad
  Odesíláme do 5 prac. dní

Tento dálkově ovládaný Tyrannosaurus rex je snem každého milovníka dinosaurů. Umí chodit, vydávat zvuky, svítí a chrlí z tlamy studenou páru. Nabízí tak hodiny nekončící zábavy. Vhodné pro děti od 3 let.

Pokud je vaše dítě fanouškem dinosaurů, bude to pro něj ideální hračka. Tento dinosaurus je vybaven světelnými a zvukovými efekty. Při pohybu mu svítí ústa a při řevu mu vychází z úst studená pára imitující oheň! Není nic opravdovějšího, z takové hračky bude nadšené každé dítě!

Výrobek je vybaven reproduktorem, jehož prostřednictvím hračka vydává dinosauří zvuky. Dálkové ovládání ve tvaru zkameněliny dinosaura bude vypadat velmi zajímavě na poličce malého milovníka dinosaurů. Umožňuje dálkové ovládání na vzdálenost až 15m.

Hračka má dvě tlačítka, která se musí stisknout, aby se spustila. Pokud si dítě s dinosaurem přestane hrát, dinosaurus usne. Pro restartování znovu stiskněte tlačítko na levé straně u ocasu. Hlavní vypínač je umístěn na břiše dinosaura. Po stisknutí pravého tlačítka na dálkovém ovladači se dinosaurus pohne vpřed. Při pohybu se automaticky zapne podsvícení úst.

Interaktivní hračky poskytují dětem nejen zábavu, ale také je postupně učí používat nejnovější elektronická zařízení. Dálkově ovládaný dinosaurus je snadno ovladatelné, ale zároveň atraktivní zařízení, které vyžaduje soustředění a pozornost dítěte, které si s ním hraje. Ovládání pomocí dvoutlačítkového dálkového ovladače vám umožní pohybovat dinosaurem a aktivovat zvukové a světelné efekty a také studenou páru.

Výrazné barvy hračky v kombinaci se zářícími prvky upoutají pozornost dítěte. Detailní charakteristika stavby pradávných plazů – v tomto případě podobnost s dravým tyranosaurem – vám umožní seznámit se s tímto druhem tvorů. Kůže pokrytá šupinami, široká hlava a pohyblivá tlama s řadou bílých zubů i pohyblivé zadní a přední končetiny s drápy jsou zajímavým zážitkem pro nejmenší milovníky pravěku, pro které tak může nastartovat opravdovou vášeň nebo alespoň zajímavý koníček.

Součásti sady:

– dálkově ovládaný dinosaurus Tyrannosaurus rex

– dálkové ovládání

– pipeta

Rozměry prvků sady:

– dálkově ovládaný dinosaurus Tyrannosaurus rex: 27 cm x 45 cm x 9 cm

– dálkový ovladač: 13 cm x 7,5 cm

Rozměry krabice: 51 cm x 30 cm x 12,5 cm

Dinosaurus je napájen třemi AA 1,5V bateriemi (součástí balení), dálkový ovladač je napájen třemi AA 1,5V bateriemi (nejsou součástí). Hračka je určena pro děti od 3 let. Sada má CE certifikaci a odpovídá normě EN 71. Je zabalena v kartonové krabici, takže je perfektním dárkem.

Důležité informace


Rod (druh dinosaura)Tyrannosaurus Rex
Věk dítěte3 - 5 let 5 - 8 let
ZaměřeníDekorace Hraní Trpělivost Vzdělávání

Ještě tady máme tohle:

Přejít nahoru

Přihlášení / Registrace