Tyrannosaurus Rex se zvuky, světly a párou (výška cca. 20 cm)

symbolv3

Chodící Tyrannosaurus Rex, který výdává zvuky, svítí, hýbe tlamou a chrlí z ní páru. Dinosaurus Kubíka překvapil svými efekty. Oproti svému většímu bráškovi není na dálkové ovládání, ale pouze se zapne vypínačem na ocase.

599 

SKLADEM 🙂 - odesíláme do 24 h.
Doprava od 59 Kč

Chodící Tyrannosaurus Rex, který výdává zvuky, svítí, hýbe tlamou a chrlí z ní páru. Dinosaurus Kubíka překvapil svými efekty. Oproti svému většímu bráškovi není na dálkové ovládání, ale pouze se zapne vypínačem na ocase.

Tento Tyrannosaurus Rex dokáže chodit vpřed, vydávat hlasité zvuky, hýbat tlamou a svítit z ní. Dokonce, při naplnění vodou, vydává z úst při křiku efektní studenou páru (kouř z tlamy). Kubík byl tímto efektem doslova ohromen 🙂 Do dinosaura se z horní části hlavy dolévá voda pomocí dodávané nádobky. Tyrannosaurus je vybaven reproduktorem, přes který můžete slyšet zvuky napodobující dinosaury.

Klady

Zápory

Pohyb, světla, zvuk a pára

Dinosaurus se dodává v krabici, ze které jde jednoduše rozbalit. Dítě to zvládne samo. Po rozbalení stačí vložit baterie a zábava může začít! Baterie jsou chráněny šroubkem, aby se k nim dítě samo nedostalo, takže je nejprve potřeba šroubek odšroubovat. Pod dozorem dospělého to může být pro dítě další zábava 🙂 

V horní části hlavy má dinosaurus díru, která je uzavřena krytkou. Po oddělání krytky se do hlavy napustí voda přes speciální ruční pumpičku, která je součástí balení (viz fotogalerie). Díky tomu může dinosaurus vydávat z tlamy páru.  

Po přepnutí vypínače na ocase dinosaurus začne vydávat páru (pokud je doplněná voda v hlavě) a potom začne chodit vpřed. Při pohybu se automaticky zapne osvětlení očí a otevírání tlamy. Dinosaurus chodí, svítí a vydává zvuky dokud ho opět nevypnete vypínačem na ocase.

Na spodní straně ocasu má dinosaurus malé kolečko, které mu pomáha při pohybu. Proto je lepší položit vždy dinosaura na zem a opřít ho o ocas, aby mohl chodit. Přesto ale stabilně stojí klidně jen na nohách. 

Zvuky působí hodně realisticky a napodobují dinosaura při křiku. Zvuky se různě mění. Přední malé končetiny jsou pohyblivé, ale ne automaticky. Dítě s nimi může pohypovat dle libosti. Dinosaurovi svítí oči a tlama při vydávání páry. 

  • Celková délka od tlamy po konec ocasu je cca. 30 cm. Výška 20 cm. 
  • Vhodné pro děti až od 3 let!
  • Při dolévání vody dávejte pozor, aby se voda nedostala do jiných částí dinosaura než do hlavy! Mohlo by dojít k jeho poškození.

Důležité informace


BarvaZelená Žlutá
Rod (druh dinosaura)Tyrannosaurus Rex
Věk dítěte11 - 15 let 3 - 5 let 5 - 8 let 8 - 11 let
ZaměřeníHraní Motorika Vzdělávání

Ještě tady máme tohle:

Scroll to Top

Přihlášení / Registrace