🚚 Objednávky nad 1000 Kč Vám doručíme zdarma 🙂

Velká kniha Dinosauři

symbolv3

399 499 

SKLADEM 🙂
Doprava zdarma od 1000 Kč

Velká kniha s měkkým obalem, která nabízí nejen fakta o dinosaurech, ale také o jejich výskytu o tom jak se dinosaurus rekonstruuje nebo kde jsou světová naleziště zkamenělin dinosaurů.

Velká kniha s měkkým obalem, která nabízí nejen fakta o dinosaurech, ale také o jejich výskytu o tom jak se dinosaurus rekonstruuje nebo kde jsou světová naleziště zkamenělin dinosaurů.

Kniha nás zaujala hned z několika důvodů. Ten první je její obal, který je hezky měkký a příjemný na dotek. Dítě ji jednoduše uchopí a může se ponořit do poznávání dinosauřího světa. Kromě mnoha zajímavých informací, faktů a ilustrací nabízí také popis vědeckého světa kolem dinosaurů. Např. je zde krásně vysvětlena rekonstrukce dinosaura, ukázány světová naleziště koster rozdělených podle kontinentů, popsána je také teorie o meteoritu nebo ukázky stop jednotlivých dinosaurů.

Dinosauři koncem období zvaného křída tajemným způsobem vymřeli. Díky jejich zkamenělým pozůstatkům, které byly objeveny na nejrůznějších místech světa, se o nich dovídáme stále něco nového. Kniha poukáže na to jak byli velcí, čím se živili, kde žili, kdo byl jejich nepřítelem a mnohem více.

Kniha dítěti přiblíží tyto odvětví:

  • druhy dinosaurů
  • vlastnosti dinosaurů
  • popis těla dinosaurů
  • období kdy dinosauři žili
  • naleziště zkamenělin
  • vědecká a paleontologická fakta

Slovenský popis knihy:

Pred miliónmi rokov obývali našu planétu neuveriteľné tvory, dinosaury. Koncom obdobia nazývaného krieda tajomným spôsobom vymreli. Vďaka ich skamenelým pozostatkom, ktoré boli objavené na najrôznejších miestach sveta, sa o nich stále dozvedáme niečo nové: aké boli veľké, čím sa živili atď.

To všetko a veľa ďalších zaujímavostí nájdeš v tejto knihe.

Priblížime ti ďalekú minulosť …

Důležité informace


Věk dítěte11 - 15 let 3 - 5 let 5 - 8 let 8 - 11 let
Rod (druh dinosaura)Ankylosaurus Brachiosaurus Iguanodon Parasaurolophus Pteranodon Spinosaurus Stegosaurus Styracosaurus Triceratops Tyrannosaurus Rex Velociraptor
Hmotnost0,82 kg
Počet stran176
Rok vydání2021
Rozměry23.5 x 29.6 x 2.4 cm
ZaměřeníČtení Trpělivost Vzdělávání
JazykČeština Slovenština

Ještě tady máme tohle:

Přejít nahoru

Přihlášení / Registrace